Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις – Προτάσεις για το Netflix – Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

09:55 COSMOTE SPORT 5 HD
Πρώτες ελεύθερες δοκιμές Moto3 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich

10:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Πρώτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Πρώτες ελεύθερες δοκιμές Moto2 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich

15:05 COSMOTE SPORT 5 HD
Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές MotoGP myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich

15:10 COSMOTE SPORT 5 HD
Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Moto3 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich

16:05 COSMOTE SPORT 5 HD
Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Moto2 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Rogers Cup

19:30 ΕΡΤ Sports HD
Μπίντγκοζ Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων

20:15 Eurosport 1
Μπίντγκοζ Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων

21:00 ΕΡΤ1
Ελλάδα – Ουγγαρία Τουρνουά Aegean

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Rogers Cup

21:45 Novasports 2HD
Ίρντιγκεν – Ντόρτμουντ Κύπελλο Γερμανίας

21:45 Novasports 1HD
Μονακό – Λυών Ligue 1

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ – Νόριτς Premier League

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


06:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ (E)

06:50 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08:00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10:00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ
10:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ
11:00 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ

13:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
14:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
14:45 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
16:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
16:30 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ … ΕΡΤ
18:30 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Α΄ ΚΥΚΛΟΣ)
18:45 ΠΡΟΒΑ ΓΑΜΟΥ
19:15 Ο ΔΙΑΒΟΛΟΣ ΚΑΙ Η ΟΥΡΑ ΤΟΥ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
20:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΟΡΙΣΑΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
23:00 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΑΝΑΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ (E)
23:30 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΑΝΑΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:15 ΜΝΗΜΕΣ
02:15 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
02:45 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
04:15 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ
05:15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
06:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ

07:00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ: ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
07:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
08:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
08:30 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ
09:00 ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ
09:30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΑΣΤΙΝ
10:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
10:30 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
12:00 MASSA FRESCA
13:30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Α΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:45 Ο ΘΥΡΩΡΟΣ ΜΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ
21:00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ (ΚΡΗΤΗ)
22:00 BALLERS – Α ΚΥΚΛΟΣ (E) (E)
22:30 ΤΖΕΪΜΣ ΜΠΟΝΤ, ΠΡΑΚΤΩΡ 007: ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΗΣ ΑΥΤΗΣ ΜΕΓΑΛΕΙΟΤΗΤΟΣ
23:00 ΤΖΕΪΜΣ ΜΠΟΝΤ, ΠΡΑΚΤΩΡ 007: ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΗΣ ΑΥΤΗΣ ΜΕΓΑΛΕΙΟΤΗΤΟΣ
00:50 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (E)
01:20 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
01:45 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ (E)
02:05 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ
02:50 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
03:15 MASSA FRESCA
04:40 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Α΄ ΚΥΚΛΟΣ

06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί
11:00 Παρθένα Ζωή (Ε)
12:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
13:00 Ant1 News
13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:15 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Eγκλήματα (Ε)
18:30 Οργή
19:30 Ant1 News
20:45 Μην Ψαρώνεις (Ε)
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα (Ε)
22:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
23:45 Ρόδα Τσάντα Και Κοπάνα, Νο3
00:45 The 2Night Show – 3ος Κύκλος (Ε)
01:45 Μεταφυσική Δραστηριότητα 3 (Paranormal Activity 3)
03:15 Vice – 6ος Κύκλος (Ε)
04:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Είναι Στιγμές (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)

06:00 Beyblade Burst
06:30 The Looney Tunes Show
07:00 Duck Dodgers
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Cleo And Cuquin
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Η Μία Κι Εγώ (Mia And Me)
09:15 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
09:45 Bobby And Bill
10:15 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
10:45 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
11:15 The Garfield Show
11:45 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
12:15 Τρελή Οικογένεια (Ε)
13:00 The Big Bang Theory – 2ος Κύκλος
13:30 The Big Bang theory – 2ος κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 5ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Two And A Half Men – 2ος Κύκλος
16:00 Δύο και κάτι άνδρες – 2ος κύκλος
16:20 Shopping Star (Ε)
17:50 Elif – 2ος Κύκλος
18:40 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:50 House – 2ος Κύκλος
19:50 Star News
21:00 Mr. Right
22:50 Ο Σημαδεμένος (Scarface)
00:00 Το Κορίτσι Στη Φωλιά Της Σφήκας (Millenium: The Girl Who Kicked The Hornet’s Nest)
02:15 Ζευγάρια Στα Βαθιά (Couples Retreat)
03:15 Ο Δράκος (Dragon)
04:45 Ηρακλής (Hercules: Τhe Legendary Journeys) – 4ος Κύκλος
06:00 Beyblade Burst

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Η Μικρή Γιατρός: Νοσοκομείο Παιχνιδιών (Doc Mcstuffins: Toy Hospital)
07:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
08:00 Total Dreamer
09:00 Alpha Παντού, ΙΙ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
14:00 Εντιμότατοι… κερατάδες
15:00 Τρελός Είμαι Ότι Θέλω Κάνω
17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
21:15 Το Σόι Σου, ΙII (Ε)
22:00 Το σόι σου – 1ος κύκλος
22:40 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
23:40 Grey’s Anatomy, X
00:30 Grey’s anatomy – 10ος Κύκλος
01:10 World Party (Ε)
01:30 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
02:10 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
03:00 Κόκκινος Κύκλος, ΙΙ (Ε)
03:50 Τυφλόμυγα (Ε)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
04:40 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
05:00 Πες Μου Ναι (Ε)
05:10 Για Πάντα Φίλες, I (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:00 Πρωινή Ενημέρωση
10:00 Magazino
12:00 ONline
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Φτερωτός Θεός (Ε)
16:00 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
17:00 Happy Traveller (Ε)
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Η Κόρη Μου
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Φτερωτός Θεός
21:50 7 Ευχές (Bedazzled)
23:50 Θαλασσόλυκοι
00:50 Sliver
01:00 WWE Raw
03:00 S.W.A.T. – 1ος Κύκλος
04:00 Η Κόρη Μου (Ε)
05:00 Magazino (Ε)
06:00 Mεγάλοι Έλληνες (Ε)

06:00 La Dona (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 La Dona (Ε)
14:45 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:00 Η Βασίλισσα της Καρδιάς
15:50 Η Βασίλισσα της Καρδιάς
16:30 Chicago Fire
16:45 Chicago Fire
17:30 Saving Hope
18:15 Castle (Ε)
19:00 Castle
19:10 Castle
20:00 Scandal
20:05 Scandal
21:00 Flood
22:45 Mayday
23:45 Castle (Ε)
00:00 Castle
00:45 Saving Hope (Ε)
01:00 Saving Hope
01:45 Chicago Fire (Ε)
02:00 Chicago Fire
02:45 Vice (Ε)
03:00 Vice
04:00 Mayday
04:30 Mayday (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 La Dona (Ε)

06:00 Μπαμπάς Με Το Ζόρι
07:00 Ώρα Ελλάδος Καλοκαίρι
10:00 Καλοκαίρι #Νot
13:00 Κουζίνα Για Δύο
14:00 Open News
14:45 MacGyver – 1ος Κύκλος
15:45 Celebrity Travel (Ε)
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Ο Πεθερόπληκτος
18:55 Open News
20:00 Για Πάντα Παιδιά – 1oς Κύκλος (Ε)
21:00 NCIS – 8ος Κύκλος
22:00 Ο Ροζ Πάνθηρας 2 (The Pink Panther 2)
00:00 Criminal Minds – 3ος Κύκλος
00:30 Οι Καταφερτζήδες (The Internship)
01:00 Criminal Minds – 3ος Κύκλος
02:00 NCIS – 8ος Κύκλος
02:45 Florence: Φάλτσο Σοπράνο (Florence Foster Jenkins)
03:00 Μαντέλα – Ο Δρόμος Προς Την Ελευθερία (Mandela – Long Walk For Freedom)
04:45 Ελληνικό Πρόγραμμα
06:00 Μπαμπάς Με Το Ζόρι – 1oς Κύκλος

06:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
07:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
08:30 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΠΑΡΑΔΕΙΣΕΝΙΟΙ ΚΗΠΟΙ
10:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
11:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
12:00 ΑΓΡΟWEEK
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ (Α’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
14:00 ΠΑΡΑΔΕΙΣΕΝΙΟΙ ΚΗΠΟΙ
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
17:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
18:55 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΑΙΧΜΑΛΩΤΕΣ ΣΤΟ ΝΑΓΚΑΣΑΚΙ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:30 8 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΤΗ ΡΩΜΗ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
23:00 ΣΕΖΑΝ ΚΑΙ ΖΟΛΑ
01:00 VOLUME
02:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
03:00 ΑΓΡΟWEEK
04:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
05:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
06:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ

06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 SUNNY DAY
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΓΟΥΕΪΝ
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 ICARLY
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH

09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΤΕΤΡΑΔΙΑ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ ΙΙ
11:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
12:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
13:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14:00 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
14:30 ΣΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΤΕΤΑΡΤΟ
15:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
19:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
20:00 Η ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
21:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
22:00 ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ
00:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ